Twentelife Summer Festival

30 juni 2019 – G.J. van Heekpark, Enschede

Foto’s editie 2019

Fotografie: Rick Nederstigt, Nancy Rosberg & Jacqueline Hesselink.

Powered by:
Westerhuis Verhuur Twente – www.westerhuisverhuurtwente.nl
AySay – www.aysay.nl
Van Deinse Media – www.vandeinsemedia.nl
Thuys – www.thuysboekelo.nl
Loxam Materieel verhuur – www.loxam.nl
Jongebloed Tuinvormgeving – www.jongebloedtuinvormgeving.nl
Willemsen Schoonmaak – www.willemsen-schoonmaak.nl
En vele anderen… 

Horeca-partners Summer Square:
Bonvanie – www.atelierbonvanie.nl
EventZo
Good Food Concepts – www.goodfoodconcepts.nl
Hanninkshof – www.hanninkshof.nl
Il Tartufo – www.iltartufoborne.nl
La Dolce Barista – www.ladolcebarista.nl
Saté & Go
Smaakmakers Events – www.smaakmakersevents.nl
Wine & Bite – www.wineandbite.nl 

Lifestyle-partners Summer Square:
Angelique Hannenberg Art – www.angeliquehannenberg.art
Beauty Bar 053 – www.bb053.nl 
Cars & Stars – www.carsandstars.nl
Fashion 53/De Kledingtruck – www.fashion53.nl 
Franque by Haasewinkel – www.franque.nl
In4Ambiance – www.in4ambiancestore.nl
Jongbloed Fiscaal Juristen – www.jongbloed-fiscaaljuristen.nl
Online Bio Company – www.onlinebiocompany.nl
Woonpaleis Twente – www.woonpaleistwente.nl

Standhouders Boho Market:
Buiten-geluk
Buitengewoon & Zo
Eyecatcher Bijoux
HeMi-Light.com
Hip Trend
Home Sweet Home
Istra Jewels
JEMAKO (Marjon & Ype)
Leuke Kaart
Made by Mare
My World of Art
Nora Jewels
Pipa Jewels – Lincherie – Beachwear
Styling by Soraya
Touch of Bali
Twents Snuitje
Vincent Croce
YMMS

Partners Lazy Lounge:
Autobedrijf Benerink – www.benerink.nl
QuaKoken – www.quakoken.nl
Saffier Juweliers – www.saffierjuwelier.nl
Starline Oost – www.starlineoost.nl

Zen Zone
Even een momentje van rust ervaren op het festival? Kom dan naar de Zen Zone!

Geniet hier van de ligconcerten van zangeres DINA en ‘Loun’zing’ sessies met Susan Blokhuis. Neem deel aan de Silent Zen Dance, op blote voeten ongegeneerd dansen met Zen Dance muziek op je koptelefoon, of kies voor een rustgevende geleide meditatie: ook heel fijn als je nog nooit gemediteerd hebt en er eigenlijk wel nieuwsgierig naar bent. Lekker met je koptelefoon op, zodat je niet gestoord wordt.

De Zen Zone: chillen, verbinden en knuffelsessies!

Aan de overkant zit Medium Anita klaar in een supergave Amerikaanse Caravan van Pen Caravans om de toekomst voor jou te voorspellen.

Partners Kidz Zone:
TwenteNannies – www.twentenannies.nl
Attack Voetbal – www.attackvoetbal.nl
Kunstjam – www.kunstjam.nl